Українській владі варто поспішити з реформами, - Бальцерович

Треба встигнути до нових виборів
17 жовтня 2016, 18:26

В України залишився рік для проведення фундаментальних реформ, вважає  співголова Стратегічної групи підтримки реформ при президенті і прем`єр-міністрі України Лешек Бальцерович.

За його словами в подальшому в країні почнеться передвиборний сезон, і прийняття стратегічно важливих рішень буде значно ускладнено.

"Реформи треба робити швидко. Цей рік (2017 – ред.) останній перед виборами для України. Чим пізніше (впроваджувати реформи – ред.), тим буде важче", - сказав Бальцерович.

При цьому він підкреслив, що дуже важливо приймати рішення пакетно.

"Так ефект від прийнятих рішень буде очевиднішим. І в деяких сферах він буде помітний ще до виборів. І для України так краще. В Україні починається економічне зростання. І те, як швидко і довго він триватиме, залежить від реформ, від швидкого їх впровадження. І тут відповідальність переходить до влади. Але час для України закінчується", - сказав він.

Джерело

"Висновки"

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Віктор Шокін Екс-генеральний прокурор України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Віктора Муженка Начальника Генерального штабу ЗСУ

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?