Не буде ніякої Перемоги, як і ніякої Зради

Про логіку ура-патріотів

04 жовтня 2015, 22:42

А Олланд каже, шо треба визнати вимоги "Даунбаса", але й вимоги України теж.

А Меркель каже, шо треба визнати вимоги України, але й вимоги "Даунбаса" теж.

А Порошено каже, шо ой, ми такі бідні-нещасні, ми ж щосили дотримуємось Мінських угод, а нас ображає врєдний Путєн... І "патріотичні" українці щиро вірять президентові, бо придурки: ні в чому іншому не вірять - а тут вірять!

А Путєн і даунбаські нацики, навпаки, кажуть, шо це страшні каратєлі порушують "Мінськ"... Обманюють, звісно... Маніпулюють... І щирі українці щиро вірять, що Путєн - геній, а якесь там Захарченко - талантіще ващє... Так шо Путєну й Захарченкові треба вірити, і молитись на них, як на святих: бо раз вони кажуть, шо б*ють нас - то це свята правда. А от якшо наші кажуть, шо б*ють цих виродків - то це брехня і провокація. Ну ясно ж: Путін і шестьори його - вони завжди кажуть правду, а от якшо ти не віриш їм фанатично, - то зрадник України...

Це я викладаю логіку наших ура-патріотів. Так-так, саме їх.

А в підсумку все просто: не буде ніякої Перемоги, як і ніякої Зради. Уся ця фігня із Даунбасом - ще років на 10 чи 20. Це погано, так. Та, з іншого боку, і не потрібні нам вони. 

Терпіти ворожий анклав під боком? Ну, є варіант: дурники у формі патріотів доможуться відвертої війни із довбанутим кацапйом. Вони ж - герої, їм неважко загинути за Україну.

І глибоко нахаркати на те, що України після того вже не буде.

Джерело

Дмитро Лиховій
Журюся
09 жовтня 2016, 17:03