Артем Ситник

Народження та освіта

 Народився 19 серпня 1979 у смт. Компаніївка на Кіровоградщині, там же закінчив школу з золотою медалю.

 2001 закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого (диплом з відзнакою).

 Кар’єра

 2001-2003 – помічник прокурора Ленінського району Кіровограда.

 2004-2008 - старший слідчий, в.о. керівника слідчого відділу, керівник слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області.

2008-2011 – начальник слідчого відділу прокуратури Київської області.

 2011 – отримав свідоцтво на право вести адвокатську діяьність.

 Від 2012 – адвокатська практика, керуючий партнер в об'єднанні «Юридичні гарантії», юрист у фірмі «Компас».

 Березень 2015 – за результатами конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро України увійшов до числа 4-х основних претендентів.

 16 квітня 2015 указом президента Петра Порошенка призначений директором Національного антикорупційного бюро

 Бізнес

 Ситнику належить 14% статутного капіталу адвокатській фірмі "Юридичні гарантії".

 Політична діяльність

 Не був членом політичних партій.

 «За період з досягнення повноліття і до сьогоднішнього часу ніколи не був членом жодної політичної партії. Ніколи не перебував у трудових або будь-яких інших Договірних відносинах з жодною з політичних партій» (з автобіографії)

Зв’язки

 У статутному капіталі адвокатської компанії "Юридичні гарантії" Ситнику належить 14%, Олексію Шеховцову (депутат ВР І, ІІ, ІІІ скликань) – 43%, і Юрію Гайсинському – близько 43%. Гайсинський – депутат ВР І скликання, колишній 1-й заступник генпрокурора, прокурор Київської області до 2007. Донька Гайсинського Оксана є дружиною міського голови Харкова Геннадія Кернеса.

 Ситник запевнив, що уже вийшов зі складу партнерів компанії («Наші гроші», 16.04.2012), однак станом на 15 квітня 2015 зазначений в реєстрі ЄДР як співзасновник «Юридичні гарантії».

 Результати діяльності

У 2004 брав участь у розслідуванні фальсифікації виборів президента в ВО №100 у Кіровоградській області. Слідство тривало три роки і за його результатами до кримінальної відповідальності притягли 8 членів виборчої комісії, 7 з яких були депутатами Кіровоградської обласної та міської рад.

 У 2006 передав до суду справу проти 6 осіб, причетних до створення конвертаційного центру, який "відмив" понад 1 млрд. гривень.

 У 2007 направив до суду кримінальну справу за обвинуваченням начальника Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області, його першого заступника та заступника в одержані хабара. Особливістю цієї справи було те, що хабар передавався не готівкою, а шляхом перерахування підприємствами, які перевіряла інспекція, на рахунок одного з конвертаційних центрів Кіровограда.

«У Грузії набрали людей з вулиці, і вони усіх порвали. Але в Грузії, якщо говорити простою народною мовою, усе робили «по беспределу». Ще мені говорять – тут на кого не покажи пальцем – усе корупціонери. Припустимо. Давайте усіх виведемо на Майдан і будемо розстрілювати. Тоді результат буде швидким, але сумніваюсь, що це наблизить нас до правової держави». (aif.ua, 16.04.2015)

У 2011 звільнився за власним бажанням з посади начальника слідчого відділу прокуратури Київської області;

У 2014 – захисник скандально відомого прокурора Володимира Бабенка, якому була висунута підозра у сприянні незаконному звільненню колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозинського, засудженого за вбивство. У грудні 2014 Бабенка було оголошено в національний розшук.

Декларація

 За 2014 рік офіційно заробив 23,5 тис. грн. Окрім цього, продав нерухомості на суму 216 тис. грн. Дружина за 2014 заробила 113 тис. грн. Також родина Ситника володіє квартирою, земельною ділянкою площею 4 сотки у Криму і авто Hyundai Elantra 2012 року випуску.

«До коштовних матеріальних благ, розкоші відношусь байдуже. Готовий до будь-яких перевірок майнового стану. За весь час роботи слідчим мої недоброзичливці, серед яких було багато впливових осіб, жодного разу не висували проти мене підозр у хабарництві, «продажі» справ чи інших способах незаконного збагачення». (з автобіографії)

 

Фізіогномічний аналіз Артема Ситника

Дізнатися більше про фізіогномічний аналіз Артема Ситника