Роман НасіровГолова Державної фіскальної служби України

Дуже сильна нервова система. Висока напористість та маневреність. Здатен витримати сильний та тривалий тиск. На побутовому рівні це виглядає здатність як продавити питання будь-якої складності на свою користь, так і обирати альтернативні шляхи вирішення завдання. Яким би не була перепона, вона так чи інакше буде подолана. З іншого боку – це знижує адаптацію до зовнішніх факторів. Він переконаний у своїй правоті і не піддає це сумнівам.

У його тактиці та стратегії переважає напад, а не захист. Він рішучий, здатен моментально відреагувати і вв’язатися в бій. Утім, цей фактор значно занижує зворотній зв'язок.

Попри чудові бойові якості, він не буде братися за все підряд. Ціль він обирає дуже виважено. І самі цілі не будуть знати, що вони вже під прицілом. Потім буде проведено ретельну підготовку до атаки – хоча збоку може скластися враження, що певна затримка в дії є проявом нерішучості. Втім, наступає момент блискавичної атаки з реалізацією усіх існуючих ресурсів – зупинити чи уникнути захоплення вже не вдасться.

Деякі події з минулого примушують його закриватися від зовнішнього світу, щоб не бачити усіх негативних сигналів. І це є слабким місцем. Адже для прийняття об’єктивного та зваженого рішення треба бачити усю палітру сигналів, а не лише позитив.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Чудовий боєць, здатний перевернути гори. Причому – з хірургічною філігранністю. Але надмірна впевненість у своїх силах та занижений зворотній зв'язок завдадуть йому багато зайвого клопоту.

Досьє на Романа Насірова

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Екатеріне Згуладзе-Глуксманн Перший заступник міністра внутрішніх справ України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Романа Насірова Голови Державної фіскальної служби України

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?