Зорян Шкірякколишній в.о. голови Держслужби з надзвичайних ситуацій

Лідер. Впертий, неманеврений. Якщо вже визначив собі шлях і зробив перший крок, то зійти з нього чи переграти сценарій не може. Буде бити в одну точку до останнього, поки не закінчаться сили та ресурси. А коли відновиться після виснаження та неврозів – знову битиме в ту саму точку. Нападник; не захищається, а сам формує темп та ритм боротьби. Не чекає, поки ситуація візьметься за нього, працює на випередження.

Методична людина. Уміє працювати із розрізненими факторами, об’єднуючи на основі єдиного знаменника. Занижений зворотній зв’язок.

У питаннях проникнення в нові теми має чудову стресостійкість та наполегливість, здатен працювати в умовах дуже негативного сценарію і при цьому отримувати інформацію високої якості, що робить його добре обізнаним песимістичним реалістом.

Сміливий та рішучий. Недовірливий. Готовий дивитися на те, що іншим неприємно.

Не встигає реагувати на швидку зміну ситуації.  Йому потрібно спершу попередня переоцінка ситуації, потім – зосередженість на головному напрямку, відтак – масований натиск  з концентрацією всіх зусиль на одній точці. Отримуємо високу інерційність, що добре у випадку, коли ціль не зникла і індивід встиг в неї влучити.

Якщо означив мету, готовий пожертвувати для її досягнення усім, включаючи власний комфорт, активи, здоров’я.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Небезпечний супротивник, готовий кинути в атаку все, що має і бити доти, поки оборона не впаде.  Але надмірна впертість, закритість від зовнішніх сигналів знижує його ефективність та робить доволі передбачуваним.

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Олександр Квіташвілі Екс-міністр охорони здоров'я України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Володимира Гройсмана Прем'єр-міністра України

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?