Ігор Білоус голова Фонду державного майна

Він більше маневрений, ніж пробивний, має гарні адаптативні навички, комунікабельний. За потреби здатен швидко перебудувати стратегію.

На генетичному рівні головний мотив - не атакувати, а домовитися, укласти перемир’я, досягти результату, хай навіть і не в тому форматі, який планувався заздалегідь.

У нього добре напрацьована здатність до виконання тривалих монотонних навантажень.  Цей фактор особливо значущий тому, що є особистим надбанням індивіда, а не дістався йому від батьків. Упродовж життя йому доводилося багато працювати без перерв – поки мети не було досягнуто чи ситуація не змінилася. Опонентам треба розуміти, що він готовий повністю (енергетично, матеріально, психологічно) викластися заради досягнення мети. Високий ступінь категоричності та рішучості.  

Інтелектуал. Цікавиться всім, що потрапляє в поле зору. Зможе делікатно виловити потрібну йому інформацію так, що про це ніхто й не здогадається. Намагається особисто оцінити нові об’єкти чи обставини і лише потім рухатися вперед.  З одного боку це дає йому розуміння ситуації, з іншого –забирає час.

Завищене віртуальне планування.

Особистий імідж має для нього велике значення.

Уповільнена реакція на нові зовнішні фактори. Але якщо вже йде в атаку – то застосовуючи всі наявні сили і зосереджуючись на одному напрямку.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Високоефективна функціональна одиниця. Чудовий зворотній зв’язок з навколишнім середовищем. Практично відсутня установочність та догматизм. Мобільність та здатність перегрупуватися – вища за середню. Потужні вольові якості.

Досьє на Ігора Білоуса

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Артем Ситник Директор Національного антикорупційного бюро

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Павла Клімкіна Міністра закордонних справ України

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?