Юрій ТерентьєвГолова Антимонопольного комітету України

Розділене підборіддя – явна ознака асиметрії півкуль головного мозку. Тобто – індивід в кожний конкретний момент перебуває переважно  або в логіці, або в емоціях. І говорити з ним треба тою мовою, яка для нього актуальна в даний момент.

­Занижена здатність відчувати людей та ситуацію тут і зараз. Рівень співчуття доволі низький, причому це може бути як вроджений фактор, так і набутий внаслідок певних життєвих подій. З іншого боку, дуже швидко приймає рішення, але часто бере за основу не власну думку, а рекомендації третьої сторони. Причому імідж може також виступати в ролі такої рекомендації.

У минулому пережив важкі негативні події, які його дуже засмучували. Але сьогодні він зможе дуже ефективно працювати за схожих сценаріїв, не зважаючи на ступінь їх складності.

Людина сконцентрована на цілі, бувалий мисливець (в сенсі вистежування та досягнення цілі). Не довіряє всьому, що показують .

Завжди на сторожі, готовий зреагувати будь-якої секунди.

Високий рівень раціональності, можливо, навіть занадто. Природні мотиви замінені на холодний розрахунок та логіку.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Судячи з усього, перед нами представник ідеального виконавця – без зайвих емоцій та затримок. Диктат логіки, низький рівень емпатії, висока швидкість реагування роблять його цінним гвинтиком системи.

Досьє на Юрія Терентьєва

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Наталія Яресько Екс-міністр фінансів України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Ігора Білоуса голови Фонду державного майна

Запитання до:

Екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка

Чому Мін’юст не організує масове подання позовів до ЄСПЛ від українських громадян до Росії за збитки, завдані внаслідок подій на Донбасі та у Криму?