Ігор БенедисюкГолова Вищої ради юстиції

ВИСНОВОК Ukrainian Physiognomics Center

Індивід самостійно здобув вміння працювати у важких умовах. Не маючи генетичних характеристик, які відповідають за наполегливість, йому довелося напрацювати вольові навички.

Йдеться про рідкісну здатність докладати зусилля без відпочинку до того часу, поки певна ситуація не розв’яжеться.

Співвідношення природної напористості та стресостійкості характеризує його як людину, яка і чужого не забере, але й свого не віддасть. Схильний більше до переговорів, завжди готовий домовитися з опонентом. Готовий згодитися на менше, аніж розраховував на початку. Для нього краще поганий мир, аніж добра війна.

Звик працювати у негативних сценаріях, там де багато стресу та конфліктів. Потрапивши наступного разу у схожу ситуацію, буде ефективно працювати, стресові фактори не матимуть на нього значного впливу.

Практично відсутня здатність до співчуття та відчувати іншу людину на рівні емоцій. Втім, це дає йому перевагу у швидкості прийняття рішення.

Активно використовує інтелектуальні навички. Регулярно знаходить правильну відповідь навіть там, де не вистачає ввідних даних.

Здатен знаходити вихід навіть у безвихідній ситуації.

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Роман Насіров Голова Державної фіскальної служби України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Юрія Терентьєва Голові Антимонопольного комітету України

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?