Олександр ФацевичКерівник патрульної поліції Києва

Індивід надзвичайної сили напору та стресостійкості. Йому генетично дісталось уміння продавлювати будь-яку ситуацію. Для нього практично нема перепон. Там, де інші навіть не подужають, він тільки втомиться. Має яскраво виражену здатність витримувати як лобову атаку, так і удари з боків – будь-який тиск ззовні він або протисне своїм напором, або перегрупується та зведе до нуля. Звик себе не жаліти, працювати на максимумі.

Його слабке місце – надмірна впевненість у власних силах. Про таких кажуть: повернеться до дула автомата спиною і ні грама не переживатиме. Іншими словами, він не дослухається до сигналів небезпеки, а працює з ними лише тоді, коли проблема вже окреслилася і треба з нею щось робити.

Лідер. Висока мотивація. Працює номером першим, задає темп та умови в будь-якій ситуації. Йому властива висока імпульсивність, звик працювати на високих обертах, але не довго – перед таким напором рідко щось втримається довго.

У питанні сприйняття інформації не все однозначно. Ситуацію та опонента «тут і зараз», у межах обмеженого простору, відчуває чудово. Але далека стратегія та середньострокові плани – під ризиком. Схильний суб’єктивно сприймати навколишню реальність, може домальовувати у свідомості те, чого немає.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Сильний, наполегливий, стресостійкій, системний, методичний.  Досі мотивувався високими амбітними цілями. Чудовий боєць оперативного плану, але слабкий у питаннях середньої та дальньої стратегії. Надмірно суб’єктивний.

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Артем Ситник Директор Національного антикорупційного бюро

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Павла Клімкіна Міністра закордонних справ України

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?