Павло Жебрівський Голова Донецької обласної державної адміністрації

З одного боку, індивід має базовий мотив не підлаштовуватися під ситуацію, а змінювати її під свій шаблон. «Я так придумав, я так бачу, значить це правильно і так має бути», - це про нього.

Упевнений у собі, методичний. Аля ця характеристика має і зворотній бік – орієнтується виключно на позитивну складову процесу і не здатен змінити траєкторію руху, коли цього вимагає ситуація.

Втім, у нього не вистачає сили напору, щоб продавити опонента чи ситуацію собі на користь. Стресостійкість та здатність маневрувати відповідно до ситуації також не дуже значні.

Не маючи великої кількості генетичних «патронів» для атаки, він відчуває небезпеку заздалегідь. Відчуваючи наближення супротивника, б’є першим з укриття і у найслабше місце. Просто в його ситуації немає інших варіантів вижити.

Має добре розвинуту здатність відчувати людину та ситуацію по суті «тут та зараз». Аналітика на рівні відчуттів. Іншими словами – інтуїція працює на відмінно. Заманити цю людину красивою обгорткою просто неможливо. Адже його цікавить передусім якість вмісту.

Добре відчуває наддальні сигнали. Плани цієї людини будуть добре пропрацьовані, що дозволить йому змінити ситуацію задовго до того, як вона перестане бути комфортною.

Високі інтелектуальні якості на рівні логічного мислення.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Індивід не піддається на провокації, тонко відчуває ситуацію та сигнали, що надходять. Не піде у лобову атаку, а буде методично наносити точкові удари по больових точках супротивника.

спеціально для «Висновків»  http://physiognomicscenter.com.ua/

Досьє на Павла Жебрівського

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Міхеїл Саакашвілі Голова Одеської обласної державної адміністрації

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Олександра Фацевича Керівник патрульної поліції Києва

Запитання до:

Екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка

Чому Мін’юст не організує масове подання позовів до ЄСПЛ від українських громадян до Росії за збитки, завдані внаслідок подій на Донбасі та у Криму?