Василь ГрицакГолова СБУ

Методичний, системний, послідовний, впевнений у собі.

У співвідношенні напор-маневр головну роль грає здатність зманеврувати, перемістити зовнішній тиск з одного флангу на інший. Так людина не піде в атаку з усім арсеналом озброєння, він швидше чекатиме до останнього, йтиме на переговори, погоджуватиметься на менше, ніж розраховував. Атакуватиме лише у випадку, коли впевнений у крайній ступені слабкості опонента.

Непоганий зворотній зв'язок дозволяє заздалегідь відчути джерело та напрямок наближення небезпеки.

Людина моноідеї. У свідомості індивіду існує певна концепція, однобокий погляд на суть речей. Його практично неможливо переконати, примусити подивитися на питання під іншим кутом.

Людина великих заявок на експансію та захоплення. Йому завжди мало, хочеться більшого. Нові обрії та чужі території не дають йому спокійно перебувати в стані «тут та зараз». Відкрито говорить про свої наміри і рухається до захоплення цілі.

У нього практично відсутня здатність відчувати іншу людину, її емоції, радість чи біль.

Вміє заглиблюватися та аналізувати питання чи ситуацію. Буде копати до останнього, поки не знайде все, що є.

Не ведеться на етикетку - його цікавить істинна суть подій, намірів, цілей.

Отримує високоякісну стратегічну інформацію, що дозволяє перегрупуватися та не бути захопленим зненацька.

Людина явно дуже перевантажена. Перший контур захисту організму вже вичерпується.

Інтелектуал. Вміє навчатися. Має здібності до виявлення зв'язків, співвідношень і закономірностей, здатен ефективно комбінувати елементи проблемної ситуації і власні знання з користю для себе.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Сильний гравець вищого класу. Той випадок, коли у людини більше справ, а менше слів. Не ідеолог. Не кидає слів на вітер.

Якісна збірка всіх фізіономічних ознак дає йому великі переваги. Його слабкий бік – надмірна експансія без попередньої оцінки об’єкта захоплення: він може  хотіти, не проаналізувавши попередньо, а чи потрібно воно йому?

Досьє на Василя Грицака

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Ігор Білоус голова Фонду державного майна

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Василя Грицака Голови СБУ

Запитання до:

Голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревої

Як ви поясните західним партнерам, від яких Україна вимагає санкцій проти Росії, чому в умовах війни НБУ збирається підтримувати російські банки?