Георгій ТукаГолова Луганської облдержадміністрації

Впертий та наполегливий. Якщо вже щось почав, його неможливо зупинити чи примусити змінити напрямок. Манера руху нагадує бульдозер, який може дійти неймовірно далеко та знести по дорозі все, що може потрапити під ковш, але при цьому заклинило кермо та будь-які маневри стали неможливими. Сильна сторона в тому, що він дуже продуктивний. Слабка – що легко прорахувати, адже рух лише по прямій – бачу ціль, не бачу перепон.

 Виснажив себе всього. Ця характеристика може проявлятися як у фізіологічному та ментальному та фінансовому аспектах.

Системний та ґрунтовна людина. Перед тим, ніж щось робити, обов’язково підготує хороший фундамент, тому будь-які його починання будуть стійкими і зможуть розвиватися без системних обмежень.

Чудово відчуває ситуацію та людей до найменших нюансів. Ця характеристика дуже важлива як для комунікації, так і для оцінки конкретної ситуації в конкретному місці.

Не надто розвинена здібність відчувати дальню стратегію, з іншого боку цей фактор додає йому балів на користь оперативно - тактичних навичок.

Бачив у житті багато страшного. Тепер частково закривається від зовнішніх сигналів. Орієнтується переважно на позитивну інформацію.

Генетично закладене прагнення до суспільного визнання, але по факту – індивід пригнічує власне его, адже справа понад усе.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Сильний оперативник. Людина, якій можна доручити складне завдання і бути впевненим, що він виконає та перевиконає план. Але в довготривалій перспективі, йому потрібен соратник, який працюватиме у фазі довготривалого планування та коригування заданого курсу.

UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Валентин Наливайченко Екс-голова Служби безпеки України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Романа Насірова Голови Державної фіскальної служби України

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?