Наталія ЯреськоЕкс-міністр фінансів України

Індивід активно експлуатує вербальні навички, що й приносить йому успіх. По суті, в індивіда накладаються одне на одне вроджене прагнення до говоріння (не плутати зі спілкуванням ), так і набутий маркер, який свідчить, що саме за рахунок говоріння індивід живе і набуває матеріальні блага.

Украй низький рівень емпатії - співчуття і співпереживання набагато нижче за середній рівень. Про таких людей кажуть: «по головах піде, якщо треба».

Але при цьому також варто відзначити, що індивід і себе не звик шкодувати. Більше того, звик працювати, що називається, до межі власних можливостей і навіть за нею. За рахунок чого й напрацював надзвичайно сильну волю довгострокової дії, яка дозволяє протриматися, вистояти в критичній ситуації, а потім - ще і ще, і так протягом тижнів і місяців, хоч як би довго тривав складний період.

Індивід уже закрився від сигналів зовнішнього світу, і тепер з усього потоку інформації сприймає винятково позитивну складову.

Висновок Ukrainian Physiognomics Center

Непростий типаж. З одного боку - аж надто проявлена ​​вербальна складова і прагнення наобіцяти, але не зробити. Суттєво розвинена навичка заговорювати зуби. З іншого боку, досить таки жорсткий типаж, з яким краще не вступати у відкритий бій - полонених брати не буде.

Досьє на Наталії Яресько

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Давід Сакварелідзе Екс-заступник Генерального прокурора України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Ігора Білоуса голови Фонду державного майна

Запитання до:

Голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревої

Як ви поясните західним партнерам, від яких Україна вимагає санкцій проти Росії, чому в умовах війни НБУ збирається підтримувати російські банки?