Арсеній ЯценюкЕкс-прем’єр-міністр України

Індивід із вразливою нервовою системою. Не має схильності до активного відкритого протистояння. Замість цього воліє використовувати хитрість та будь-які доступні засоби, які дозволять ​​не втрапити в конфлікт або навіть збільшити свої активи за підсумками ситуації.

Найвища ступінь вибірковості. Індивід не буде брати все, що дають, а сам вибиратиме те, що вважатиме найкращим для себе. Цей маркер змушує людину бути потайливою та не бути прискіпливою у виборі засобів, які дозволять досягти заповітної мети. Тим, хто його оточує, вкрай не рекомендується привласнювати те, на що подібний типаж претендує або вже вважає своїм, тому що пощади не буде.

Чудова здатність до аналізу довгострокової стратегії. Індивід у своїй діяльності більше робить ставку не на поточну ситуацію, а на місяці й роки вперед.

Генетично закладена велика потреба до загального визнання власної персони. Тяжіння до публічності й популярності. Великі ЕГО-запити. Любить слухати похвалу й компліменти.

Але в процесі роботи навчився стримувати свої амбіції й працювати на результат.

Спочатку робочі моменти - а потім можна й про себе подумати. Високий ступінь ділової відповідальності.

Більше того, за останні роки раціональність почала сильно переважати над природністю. Індивід став легше йти на сепаратні переговори, прислухатися до раціональних аргументів. Емоційний фактор у прийнятті рішень практично не бере участі.

Висновок Ukrainian Physiognomics Center

Украй небезпечний опонент, який більше схильний працювати з окопу, аніж іти у пряму атаку. З іншого боку, індивід украй важко переносить будь-яку втрату (матеріальну, фізичну, ментальну). Не здатен протистояти відкритій агресії; він буде лавірувати, домовлятися або бити на випередження з усіх доступних йому знарядь.

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Екатеріне Згуладзе-Глуксманн Перший заступник міністра внутрішніх справ України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Ігора Бенедисюка Голови Вищої ради юстиції

Запитання до:

Голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревої

Як ви поясните західним партнерам, від яких Україна вимагає санкцій проти Росії, чому в умовах війни НБУ збирається підтримувати російські банки?