Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України

Індивід системного стилю мислення. Всю інформацію від розкладає по поличках і зі своїми бірочками. Все має бути паралельно і перпендикулярно. Мінусом у такому підході є те, що поки інформація розкладеться, як потрібно, минає багато часу. Але коли вона вже так лежить, то індивід знаходить у ній великий потенціал до побудови систем необмеженого масштабу. Щоправда, не завжди і не відразу можна зрозуміти, що він щось робить. Але це нормально, адже фундаменту зазвичай не видно.

Чітко позиціонує себе в тому, що відбувається. Має чітке бачення і конкретну позицію щодо будь-якого феномена. Будь-який процес, в якому індивід бере участь, він розбиває на чіткі і зрозумілі для оточуючих фази.

Дуже перебірливий. Вибирає те, що йому підходить найбільше, і далеко не завжди обране має бути найдорожчим. Краще почекає, але свого дочекається. Далеко не завжди оголошує свої справжні цілі. Якщо й робить це, то переважно в момент, коли мета вже практично досягнута.

Високий ступінь практичності та ділової прагматичності. Усі ресурси повинні бути враховані. Як кажуть, копійка до копійки. Індивід не схильний ділитися накопиченим з оточуючими. Високо цінує побутовий комфорт і затишок.

Емоційний і природний. Це людина, яка приймає рішення під впливом передовсім не раціональних розрахунків, а серцевих поривів.

Врешті, маємо образ компанійського душевного товариша. Але коли принесуть рахунок, він заплатить лише за себе.


ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Індивід може бути дуже ефективною бойовою одиницею, але також має суттєві слабкі сторони. Здатен на красиву гру на межі фолу. Надає перевагу небанальним методам і прийомам роботи.

Досьє на Володимира Гройсмана

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Юрій Терентьєв Голова Антимонопольного комітету України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Тетяни Козаченко Директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?