Назар ХолодницькийКерівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Напористий і впевнений у собі. Йому звичніше йти навпростець, ніж підлаштовуватися під ситуацію. Системний, методичний і грунтовний. Красиві імпровізації йому не властиві.  Але все буде фундаментально і грунтовно.

Має здатність дивитися на страшні й неприємні речі, не відводячи погляду. З іншого боку, це уповільнює швидкість реакції та підвищує ступінь недовіри до оточуючих.

Індивід має високі інтелектуальні характеристики, але не прагне сприймати інформацію на рівні відчуттів. Така модель призводить до того, що індивід ефективний як гвинтик у великому механізмі, який працює у вузькому фарватері власних уявлень і установок. При цьому величезний пласт інформації з площини відчуттів та прогнозування ним просто не береться до уваги.

У індивіда великі амбіції, прагнення до визнання і похвали.

Висока потреба в побутовому комфорті та затишку. Не звик "витрачати" себе. Швидше навпаки - звик більше приймати, ніж віддавати.

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER
Високі інтелектуальні здібності, вроджена напористість і грунтовність дозволяють досягати поставлених цілей. Але прагнення до накопичення і орієнтація на банальні джерела інформації значно послаблюють його позиції.

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Степан Полторак Міністр оборони України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Петра Порошенка Президента України

Запитання до:

Голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревої

Як ви поясните західним партнерам, від яких Україна вимагає санкцій проти Росії, чому в умовах війни НБУ збирається підтримувати російські банки?