Міхеїл СаакашвіліГолова Одеської обласної державної адміністрації

Він інтелектуал найвищого ґатунку, що звик мислити послідовно й системно та має дуже широкий спектр зацікавлень.

З ним важко домовитися, якщо він сам не має відповідного наміру до компромісу. Більше того, він звик миттєво реалізовувати будь-які бажання, що у нього виникають, й не замислюється над тим, які наслідки чекають на нього у результаті здійснення його намірів. До того ж він дуже вибагливий й дещо авантюрний, тому не схильний особливо прораховувати, якими будуть підсумки його діяльності.

Дуже енергійна людина, але не надто вольова ­– він не здатен легко долати перешкоди на своєму шляху. Він не сприймає сигналів навколишнього середовища, не здатен вловлювати довгострокові тенденції, і, відповідно, не має хисту до прогнозування й побудови стратегії.

ВИСНОВОК Ukrainian Physiognomics Center.

Він досить погано розуміє довгострокові перспективи й погано прораховує наслідки власних дій. Йому необхідна підтримка фахової команди, яка б підтримувала й страхувала його від непередбачуваних подій. Лише за таких умов його наміри можуть реалізуватися й матимуть успішний результат.

Досьє на Міхеїла Саакашвілі

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Віктор Муженко Начальник Генерального штабу ЗСУ

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Романа Насірова Голови Державної фіскальної служби України

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?