Давід СакварелідзеЕкс-заступник Генерального прокурора України

Лідер – дуже впертий та буде змінювати оточуюче середовище, але не адаптуватися під нього. Він природній та імпульсивний: моментально реалізує свої бажання та наміри. Тобто, ця людина керується своїми природними бажаннями, але не раціональним розрахунком.

Він відчуває людей, здатний моментально викрити наміри опонента і майстерно маневрує. Звик мислити системно й має широке коло інтересів. При цьому, аналітичні та стратегічні навички розвинуті достатньо посередньо. Стресостійка людина – він здатний чинити опір супротивнику. Не можна звинуватити таку людину у корисливості.

Він полюбляє провокації та епатаж, досить суб'єктивний у своїх судженнях й дещо наївний.

ВИСНОВОК Ukrainian Physiognomics Center:
Він досить мрійливий ідеаліст. Природній та впертий, він буде завзято боротися за реалізацію власних проектів. Для цієї сфери йому не вистачає раціонального розрахунку та стійкості.
Щодо співробітництва із власним керівництвом, зокрема Генеральним прокурором Шокіним: можливі серйозні проблеми.
Справа у тім, що такий начальник-реаліст, як Шокін, досить критично поставитися до проектів Сакваралідзе. Це при тому, що їхні людські стосунки можуть бути цілком гармонійними.

Досьє на Давіда Сакварелідзе

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Віктора Муженка Начальника Генерального штабу ЗСУ

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?