Віктор ШокінЕкс-генеральний прокурор України

Дуже недовірлива людина, що буде завжди перевіряти факти й відомості про кожну особу. Він жорсткий і звик досягати поставленої мети, не зважаючи на перешкоди. Чудові стратегічні здібності – вміє прогнозувати й діяти з метою досягнення довгострокових наслідків.  Непоганий аналітик, здатен заглибитися й досконало вивчити питання. Якоїсь жертовності від такої людини чекати не доводиться: він занадто сильно цінує комфорт, турбується більшою мірою про себе та своїх близьких.

ВИСНОВОК Ukrainian Physiognomics Center:

Непогані характеристики для успішного чиновника ­– ефективної деталі бюрократичної машини. Але така людина змінювати систему навряд чи буде: він скоріше спробує домовитися із усіма й стати органічною частиною уже існуючого порядку, аніж буде його ламати й придумувати щось якісно нове.

Досьє на Віктора Шокіна

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Володимир Гройсман Прем'єр-міністр України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Юрія Терентьєва Голові Антимонопольного комітету України

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?