Віктор МуженкоНачальник Генерального штабу ЗСУ

 

Вимогливий, навіть перебірливий, довго приймає рішення, мусить особисто бути присутнім в ситуації, щоб зробити це.  Чудові навички вербальної комунікації, але трохи занижений зворотній зв'язок. Середня аналітика істинних процесів, але висока потреба бути біля витоків інформації. Потребує постійного визнання та похвали.  Чудовий стратег на рівні відчуттів. Мислитель, раціоналіст.

Вердикт Ukrainian Physiognomics Center

Маневрений й інтелектуальний політик. Він не відрізняється вольовими й лідерськими якостями. З високою часткою ймовірності можна сказати, що йому не доводилося фізично перепрацьовуватися або боротися за життя. Більше того, у нього повністю відсутні як вродженні, так і набуті якості, які відповідають за наполегливість й цілеспрямованість. Однак є неперевершена вроджена маневреність. Тобто, коли потрібно витримати тиск першої  атаки, а потім «пробігти  поміж краплями» - це до нього. Більше орієнтований на процес, аніж на результат.  Спостерігаються риси, які є маркерами легкої зміни установок й цінностей.

Йому доводилося працювати у психологічно важких негативних ситуаціях і на нього можна покластися в ситуації, коли все погано й потрібно зберегти працездатну психіку. Втім, він є радше заслуженим працівником інтелектуального поля. На рівні відчуттів він чудово відчуває процеси, які насуваються й здатен непогано оцінити ситуацію й співрозмовника за суттю, а не картинкою. Також на висоті навички вербальної комунікації.

Досьє на Віктора Муженка

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Айварас Абромавичус Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Валентина Резніченка Голови Дніпропетровської обласної адміністрації

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?