Артем СитникДиректор Національного антикорупційного бюро

Принциповий, впертий, лідер, працює за заздалегідь підготовленим планом чи алгоритмом.

Можливо, не вистачає наполегливості, але є стресостійкість та висока здатність до маневреності.  Індивідуальна воля не надто виражена, згоден бути веденим, при тиску переходить в глухий захист, не готовий доводити ситуацію до вибухонебезпечного моменту, більш схильний до пасивно оборонної позиції. Системний, методичний.

Звик пробувати ситуації «на дотик», зважає на все - до найменших нюансів. Довго приймає рішення, може здатися нерішучим.

Надзвичайно висока самооцінка. Налаштований не стільки на розвиток, скільки на збереження досягнутого.

Чудовий прогнозист, передчуває дуже багато і заздалегідь. У пошуку інформації розраховує більше на власні сили та інтуїцію.

Висновок Ukrainian Physiognomics Center

Індивід не готовий до активного наступу. На те є кілька причин. По-перше, пригнічена індивідуальна воля, наслідком чого є невпевненість, налаштованість не наступати, а тримати оборону. Як у боксі – є той, хто навязує свій бій, а є той, хто вимушений реагувати та захищатися. Він не готовий «дожимати» до кінця. Більше того – присутній мотив орієнтуватися не на розвиток, а на захист накопичених активів. По-друге,  не вистачає як вродженої здатності до натиску, так і набутих вольових якостей. Втім, є розвинута здатність пережити першу хвилю атаки і далі вибрати один із чисельних варіантів для маневра.

Дуже добре відчуває людей та ситуацію в процесі спілкування. Здатен в мікросекунду тонко вловити зміну напрямку переговорів та настрій у опонента. Як зворотній бік медалі – він надовго може «зависнути» в оцінці і сильно затримати прийняття рішення.

Наддальнє прогнозування – його великий плюс. На рівні відчуттів може чітко передбачити – що, коли і як відбудеться. Це дає можливість перегрупуватися та у зручній позиції зустріти нові обставини.

Працює не за ситуацією, а за заздалегідь розробленою схемою, за певним алгоритмом. Це його слабке місце. Адже, прорахувавши цей алгоритм, можна передбачити його майбутні дії.

Має доволі високі інтелектуальні здібності. Може систематизувати велику кількість рохрізнених факторів та знайти приховані взаємозв′язки. Дуже активно використовує ліву логістичну півкулю кори головного мозку, щоб знайти нову, до цього невідому інформацію. Він той, хто знаходить відповіді там, де їх, здавалося, немає.

Отже, маємо стовідсоткового політика, який працює не за рахунок сили, вольових якостей чи внутрішньогго напору, а за рахунок комбінації інтелектуальних характеристик та здібності відчувати та прогнозувати ситуацію та інших людей.

Досьє на Артема Ситника

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Віктор Шокін Екс-генеральний прокурор України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Павла Жебрівського Голови Донецької обласної державної адміністрації.

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?