Валентин РезніченкоГолова Дніпропетровської обласної адміністрації

Лідер. Інтелектуал. Впертий, упевнений в собі.  Справжній політик – чує дальні сигнали (негативні також), вміє враховувати їх у своїй діяльності.  Працює на перспективу. Має розвинуте почуття обов’язку та відповідальності.

Не дріб’язковий. Працює заради високої мети. При цьому дуже прагматичний, чітко знає, чого хоче, ніколи не пропустить свого.

Покладається на факти. Схильний до авантюри. Погано прораховує наслідки своїх дій, легко може помилитися у виборі об’єкту для зосередження зусиль та інструментів роботи з ним. Але людей та ситуацію відчуває добре. Для прийняття рішення потребує часу.

У нього чітко визначена мотивація до створення побутового комфорту, затишку та накопичення. Але частиною запасів готовий поділитися.

Має розвинуті навички вербальної комунікації, може управляти масами. Проте зворотній зв’язок занижено. Знає ціну словам, може маніпулювати з їх допомогою.

Доволі висока стресостійкість, може працювати в негативних умовах без розвалу психіки. 

ВИСНОВОК UKRAINIAN PHYSIOGNOMICS CENTER

Він має цікаво збалансований мікс характеристик. Людина зі слабким зворотнім зв’язком із зовнішніми факторами – не поспішає підлаштовуватися під обставини навколишнього світу, але має власне бачення того, як має бути «правильно».

Одназначно можна діагностувати його закритість від зовнішнього світу. Причин може бути багато, але результат завжди один – людина вибірково сприймає сигнали, що йдуть ззовні. Як правило, в середину впускається хороша та позитивна інформація, а все, що несе негатив, - відфільтровується і не допустається до свідомості індивіда.

У нього в голові легко складаються багатоходові шахові партії, складні різнорівневі комбінації. Ба більше, він легко виходить на нові рівні пізнання чогось, постійно перебуває у стані відкриттів. Може вийти за рамки ситуації, подивитися на себе збоку, знайти вихід з безвихідної ситуації. 

Хороший стратег. Якісно та сміливо сприймає дальню інформацію, що дозволяє перегрупуватися та зустріти нові обставини «у зручній позі».

Чітко знає, де шукати інформацію, легко відрізняє зерна від полови. Однак не може глибоко пірнути та відчути всі нюанси обставин. Орієнтується переважно на незаперечні факти, на «етикетку», за якою, втім, може бути приховане дещо інше. Ця характеристика посилена ще й схильністю до авантюризму та волюнтаризму.  Він може сильно та якісно продумати усі багатоходівки, але в якійсь момент зірватися та повести себе не адекватно ситуації – «а раптом пронесе». Ця ж характеристика впливає й на вибір інструментів для досягнення мети. Хоча, інколи здоровий авнтюризм може бути корисним. Особливо, якщо він підкріплений наполеглевістю та здатністю працювати у негативних сценаріях.

Отже, маємо наполегливу людину з хорошими стратегічними характеристиками, дуже конкретним і зрозумілим ставленням щодо будь-якого питання.

Слабке місце – прив’язка до накопичення та матеріальних цінностей.

Про Фізіогноміку

Про наміри, риси характеру, схильності людини можна судити не тільки за її словами чи діями. «Мова тіла» та «мова рис обличчя» допомагають бачити те, що часом намагаються приховати.

Фізіогноміка – наука, яка визначає взаємозв'язок зовнішнього вигляду людини та її характеру. «Висновки» використовує її можливості, аби cпрогнозувати, наскільки поставлені завдання (чи очікування суспільства) відповідають можливостям та талантам політика чи високопосадовця.

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Айварас Абромавичус Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Ігора Бенедисюка Голови Вищої ради юстиції

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?