Глибоке занурення: батальйон "Київська Русь"

З Днем сухопутних військ, побратими!
11 грудня 2015, 12:11

Олена Нагорна

Олена Нагорна"Висновки"

Була впевнена, що пам"ятатиму всі і все. Але минуло трішки більше півроку і оперативна памяь вже почала підчищатися:). В спогадах залишаються відчуття, запахи, смаки, власні думки.

Після того, як півдня з піднесенням провисіла на телефоні, вітаючи хлопців з Днем сухопутних військ, ожили ті емоції, які в тилу намагаєшся заховати куди глибше.

Колись мене вразили слова ізраїльських офіцерів душ (трохи подібні до наших віськових психологів). Вони пояснювали, на війні - бійці герої, в мирному житті татусі, чоловіки, офіціанти, автослюсарі...

Ці фото Дмитро Стаховський робив наприкінці весни. Минуло більше півроку. Частина з тих, хто є на фото вже на дембелі. Комбат Висота теж. У нього народився син, у цивільному житті на посаді заступника голови Київської облдержадміністрації з"явилися нові завдання та зобов"язання.

Але війна не відпускає. І хоч як стараються хлопці бути чоловіками, татусями, бухгалтерами, менеджерами, війна посіла місце в їхніх серцях. І не вдасться її звідти вигнати. Вдасться навчитися жити у змінених умовах, зважаючи на всі мінуси та плюси, на навички і досвід.

 

Підпис до фото

Олена Нагорна

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Володимир Гройсман Прем'єр-міністр України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Олександра Фацевича Керівник патрульної поліції Києва

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?