Глибоке занурення: батальйон "Київська Русь"

З Днем сухопутних військ, побратими!
11 грудня 2015, 12:11

Олена Нагорна

Олена Нагорна"Висновки"

Була впевнена, що пам"ятатиму всі і все. Але минуло трішки більше півроку і оперативна памяь вже почала підчищатися:). В спогадах залишаються відчуття, запахи, смаки, власні думки.

Після того, як півдня з піднесенням провисіла на телефоні, вітаючи хлопців з Днем сухопутних військ, ожили ті емоції, які в тилу намагаєшся заховати куди глибше.

Колись мене вразили слова ізраїльських офіцерів душ (трохи подібні до наших віськових психологів). Вони пояснювали, на війні - бійці герої, в мирному житті татусі, чоловіки, офіціанти, автослюсарі...

Ці фото Дмитро Стаховський робив наприкінці весни. Минуло більше півроку. Частина з тих, хто є на фото вже на дембелі. Комбат Висота теж. У нього народився син, у цивільному житті на посаді заступника голови Київської облдержадміністрації з"явилися нові завдання та зобов"язання.

Але війна не відпускає. І хоч як стараються хлопці бути чоловіками, татусями, бухгалтерами, менеджерами, війна посіла місце в їхніх серцях. І не вдасться її звідти вигнати. Вдасться навчитися жити у змінених умовах, зважаючи на всі мінуси та плюси, на навички і досвід.

 

Підпис до фото

Олена Нагорна

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Ігор Білоус голова Фонду державного майна

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Сергія Клюєва Народного депутата України

Запитання до:

Екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка

Чому Мін’юст не організує масове подання позовів до ЄСПЛ від українських громадян до Росії за збитки, завдані внаслідок подій на Донбасі та у Криму?