Засідання Ради НАТО-Росія

Альянс єдиний у підтримці територіальної цілісності України
13 липня 2016, 23:27

На засіданні Ради НАТО-Росія сторони так і не дійшли згоди щодо українського питання. Альянс залишається єдиним у підтримці територіальної цілісності України, пише DW.

Представники держав-член НАТО та Росії обговорили українську кризу та необхідність імплементації мінських домовленостей. Україна стала центральною темою засідання Ради НАТО-Росія, яке пройшло у середу, 13 липня. "Союзники по НАТО дали чітко зрозуміти, що вони єдині у своїй підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності", - йдеться у повідомленні на сайті Альянсу.

"Усі підписанти мінських угод мають дотримуватися своїх зобов'язань, і Росія несе значну відповідальність у цьому плані", - наголосив після засідання Ради генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг. За його словами, дії Москви в Україні підірвали як євроатлантичну безпеку, так і відносини НАТО з Росією. Столтенберг додав, що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі змогло б стати внеском до загального покращення відносин між Альянсом та РФ.

Столтенберг також наголосив, що засідання не принесло прориву. "Союзники (по НАТО. - Ред.) та Росія мають глибокі та сталі розбіжності щодо України. Сьогодні ми не знайшли порозуміння", - цитує генсека Альянсу інформагенція AFP.

Попри це діалог між сторонами має певну користь, вважає Столтенберг: "Сьогодні ми провели дуже користі дискусії. Ми торкнулися деяких з найважливіших питань порядку денного євроатлантичної безпеки".

"Висновки"

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Володимир Гройсман Прем'єр-міністр України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Павла Жебрівського Голови Донецької обласної державної адміністрації.

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?