Станиця Луганська проти відведення ЗСУ

Станничани вимагають залишити місто під контролем української армії
11 жовтня 2016, 22:12

Мешканці Станиці Луганської наполегливо вимагають від української армії на залишати місто, як це передбачено рішенням чергового раунду переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Мирну акцію та автопробіг було проведено напередодні 9 жовтня, на коли було заплановано відвід частин ЗСУ. Втім, було перенесено на невизначений термін через порушення домовленостей бойовиками. За умовами, на ділянці розведення затишшя має триматися не менше семи днів.

За словами голови Луганської обласної воєнно-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, головною проблемою Угоди є відсутність гарантійного механізму. На цьому наполягають і самі мешканці Станиці, втретє вимагаючи не відводити українські війська, навіть на кілометрову відстань.

Андрій Богданович, голова громадської організації «Фундація.101», яка в рамках проекту «Прифронтова інспекція» веде моніторинг ситуації на КПВВ «Станиця Луганська», впевнений, що місцеві жителі проти розведення військ і відведення Збройних сил України зі сторони неконтрольованої території: "Якщо навіть на кілометр-два відвести наші війська, деякі адміністративні будівлі будуть, по-суті, без захисту, оскільки там все дуже близько розташоване. Кожний кілометр дуже критичний для людей".

Мітинги були зафіксовані представниками ОБСЄ.

На своїй сторінці в Facebook  СММ (Спільна Моніторингова Місія) ОБСЄ повідомила, що має обмежений доступ  до ділянки розведення в цьому районі через можливі заміновані ділянки: "СММ готова / може спостерігати, але їй потрібен доступ. СЦКК має сприяти забезпеченню безпечного і безперешкодного доступу, координувати розмінування".

"Висновки"

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Міхеїл Саакашвілі Голова Одеської обласної державної адміністрації

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Романа Насірова Голови Державної фіскальної служби України

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?