Єдиний реєстр військовозобов’язаних: що це значить

і чого не варто боятися
12 грудня 2016, 11:47

Законопроект було подано ще в листопаді 2015р. 18.10.2016 р. його було прийнято у першому читанні. Наразі він відправлений на друге читання.

За інформацією "Юридичної сотні", Міністерство оборони вже розпочало роботу за напрямком розробки програмного забезпечення для створення та подальшого функціонування Єдиного реєстру військовозобов’язаних. Компанія IСТ Сompetence Center погодилася розробити платформу для функціонування Реєстру. Проте залишається відкритим питання подальшого фінансування роботи електронної системи.Після прийняття проекту закону облік військовозобов’язаних буде вести не лише військкомат у паперовому вигляді – існуватиме єдина електронна база по всій країні. За військкоматами залишається одна функція – наповнювати Реєстр актуальними даними.
До Реєстру будуть вносити такі відомості про військовозобов’язаних (призовників):
• персональні дані (зокрема, місце проживання та перебування; відомості про роботу і посаду; інформація про притягнення до кримінальної відповідальності; відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України);
• службові дані (зокрема, дані щодо військового обов’язку: досягнення призовного віку та постановка на військовий облік, призов, вид проходження військової служби, звільненн, зарахування в запас або у відставку, виключення з військового обліку (поновлення), наявність відстрочки від призову).

Прийняття законопроекту допоможе автоматизувати процеси військового обліку громадян, дозволить підвищити ефективність проведення мобілізації та сприятиме зміцненню обороноздатності держави.

"Висновки"

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Віктора Муженка Начальника Генерального штабу ЗСУ

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?