Справа Росії вже в Гаазі

розпочинаються слухання у справі Украіна проти Росіі в Міжнародному суді ООН
06 березня 2017, 00:40

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко повідомила у себе на сторінці Facebook, що 6 березня , у Гаазі розпочинаються слухання у справі Украіна проти Росіі в Міжнародному суді ООН. 

"Це перші подібні слухання. Вони триватимуть чотири дні. Звичайно, сам процес буде непростим і довгим , і може розтягнутися в часі, але старт дуже важливий .
Украіна починає правову боротьбу , міжнародну протидію агресії Росії в юридичному полі , протидіі окупаціі Криму і Донбасу, масовому порушенню прав людини", - наголосила нардеп.

В позові проти РФ йдеться, що Москва порушила положень Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму і Конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації. 


Матеріали збирали всі українські силові структури, які щодня документують російські злочини: вбивства, поранення, руйнуванння майна, незаконне утримання , системне порушення прав людини.

За словами заступника міністра закордонних справ України Світлани Зеркаль, яка представлятиме в суді Україну, рішення Суду зобов’язати Росію припинити дискримінацію українців та кримських татар, а також зупинити підтримку терористів на Донбасі поставить РФ перед дилемою: або припинити свою протиправну поведінку, або остаточно перетворитися на країну-парію, з якою ніхто не матиме справи.

Слухання йтимуть англійською і будуть транслюватися онлайн.

"Висновки"

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Давіда Сакварелідзе Екс-заступника Генерального прокурора України

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?