Хто і скільки платить фіктивним ветеранам

Громадські організації, волонтери та ветерани АТО вимагають навести порядок в непрозорому фінансуванні бюджетними коштами ветеранських організацій
04 квітня 2017, 22:11

Волонтерські організації та ветерани АТО намір 5 квітня провести пікет під Кабінетом Міністрів з вимогою призупинити державне фінансування ветеранських організацій та об'єднань і відреагувати на розслідування журналістів і громадських організацій щодо витрачання коштів численними ГО. Про це волонтери сказали на прес-конференції в прес-центрі "Українських Новин".

"Завтра о 10:00 ми збираємо мітинг під Кабміном, де в цей день буде розглядатися питання виділення бюджетних коштів. Ми зберемо ветеранів. Ми покажемо нашим міністрам справжніх ветеранів, що на них плювати не можна", - сказав Віталій Дейнега, засновник проекту "Повернись живим".

За словами співголови Ради волонтерів при МОУ Олексія Грідіна, «щорічно безліч громадських організацій, пов'язаних між собою членством і керівництвом, отримують від держави десятки мільйонів гривень на "патріотично-виховну роботу ". При цьому вони проводять заходи комуністичного спрямування та спрямовують кошти в рамках власних бізнес-інтересів, ветерани ж не отримують ніякої допомоги. Серед таких організацій волонтери називають: "Безсмертний полк", "Квіти до Вічного вогню" та інші.

"Ми просимо припинити фінансування псевдоветеранскіх громадських організацій з сумнівною діяльністю. У нас дві основних вимоги: припинити фінансування фіктивних ветеранських організацій та перейти до проектного фінансування і припинити відбір до громадських рад, бо зараз відбувається не прозоро", - зазначили волонтери.

На їхню думку, відбувається свідома маніпуляція постановами уряду, що передбачають в державному бюджеті фінансову підтримку громадських об'єднань інвалідів та ветеранів. Свої вимоги волонтери та ветерани озвучать під Кабміном 5 квітня.

"Висновки"

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Олександра Фацевича Керівник патрульної поліції Києва

Запитання до:

Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Чи не означатиме ухвалення змін до Конституції восени 2015 порушення конституційних прав тих громадян, які проживають на непідконтрольних Україні територіях?