Безвіз наш?

Європарламент підтримав надання українцям права на безвізові поїздки
06 квітня 2017, 14:01

Європейський парламент 521 голосом підтримав надання українцям права на безвізові поїздки до країн ЄС.

75 депутатів європарламенту проголосували проти, 36 утрималися.

Президент України Петро Порошенко під час Київського безпекового форуму повідомив: «Щойно надійшла новина, 521 голос в Європейському парламенті «за» безвізовий режим з Україною».

Тепер орієнтовно 26 квітня посли країн членів ЄС мають повторно підтримати ухвалене рішення і вности його в порядок денний зустрічі міністрів.

Далі рішення має бути схвалено кваліфікованою більшістю Ради міністрів ЄС. (орієнтовно 11 травня). Лише після цього рішення підписують президент Європарламенту та представник головуючої країни (Мальти).

Відтак рішення має бути опубліковано в офіційному віснику ЄС. За 20 днів після публікації рішення вступить в дію. Українці матимуть можливість їхати в країни ЄС без віз.

"Висновки"

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Артем Ситник Директор Національного антикорупційного бюро

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Арсенія Яценюка Екс-прем’єр-міністра України

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?