ДахаБраха виступили в легендарному британському шоу

На сайті програми "ДахаБраха" анонсувався як "магнетичний і цілком божевільний український гурт".
01 жовтня 2015, 20:36

В мережі з’явився запис виступу українського гурту "ДахаБраха" в ефірі легендарного британського телешоу "Later … with Jools Holland", повідомляє music.com.ua

Випуск транслювався в ефірі BBC2 29 вересня. Гостями студії разом із українським етно-колективом стали учасник Pink Floyd Девід Гілмор, зірка ритм-н-блюзу и соул The Weeknd та рокери The Libertines.

На сайті програми "ДахаБраха" анонсувався як "магнетичний і цілком божевільний український гурт".

Нагадаємо, відомий британський музикант, композитор і телеведучий Джулс Холанд традиційно запрошує до себе в студію найбільш цікавих виконавців, що потрапляють в його поле зору. Для декотрих з них виступ на "Later … with Jools Holland" стає справжнім кар’єрним трампліном (як, наприклад, для африканців Tinariwen).

Програма "Later … with Jools Holland" є однією з найдавніших на британському телебаченні – вона в ефірі з 1992-го року. Ефіри програми записуються і згодом часто видаються окремими релізами. До кінця 2015-го шоу має перетнути межу в триста серій.

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"