Запитання до Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?

ІСТОРІЯ ЗАПИТАННЯ

Згідно з оприлюдненою декларацією про доходи, за 2014 рік президент України Петро Порошенко отримав майже 369 млн. грн. доходу, тоді як у 2013 році – 51 млн. грн. Тобто за рік особисті доходи президента країни, яка переживає економічну кризу і знаходиться у стані війни, зросли у 7 разів.

 У президента США Барака Обами доходи за рік скоротилися - з 2,3 млн. дол. у 2013 до 400 тис. дол. у 2014.

Докладніше Відповідь не отримана

Чи правда, що перед Мінськом-1 відбулися таємні перемовини з президентом Росії, під час яких українська сторона погодилася не порушувати питання Криму в обмін на відведення російських військ з Донбасу?

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

В останні місяці європейські лідери, звертаючись до української теми, акцентують увагу на поверненні Україні Криму, оскільки ця ситуація є першим прецедентом переділу кордонів у повоєнній Європі, який ставить під загрозу усталений в останні 70 років світовий порядок. Питання Донбасу вони лишають на другому плані. Натомість українське керівництво вже майже не згадує про Крим.

Докладніше Відповідь не отримана

Чи не вважаєте ви, що розслідування закупівель антрацитового вугілля в ПАР, яке розпочалося з вашої подачі, сприяло збереженню монополії Росії на постачання вугілля в Україну?

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

У листопаді 2014, після заяви президента про підозри в порушенні законодавства під час укладання контрактів на імпорт вугілля з ПАР, Генеральна прокуратура почала розслідування дій державних чиновників, причетних до цих контрактів. Через цей конфлікт західні постачальники вугілля фактично відмовилися надалі працювати з державними структурами України.

Докладніше Відповідь не отримана

Чому досі не відбувся продаж вашого бізнесу, як ви обіцяли перед виборами?

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

Продаж бізнесу – одна з обіцянок Петра Порошенка як кандидата в президенти. «Відразу після оголошення результатів виборів ми укладемо контракт з інвестиційною компанією і будемо продавати», - заявив Порошенко в день виборів. Залишити собі він збирався лише 5 канал. 27 лютого 2015 авторитетне німецьке економічне видання Handelsblatt опублікувало статтю, у якій зазначило, що сам Порошенко може гальмувати продаж підприємства, хоча і обіцяв це зробити кілька разів, у тому числі в інтерв’ю європейським ЗМІ. 

Докладніше Відповідь не отримана

Постав своє запитання Петру Порошенку

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"