Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянкоблогер, доброволець

Візитка Яроша. На кого розрахований його новий політичний проект

На заміну "Свободі" і Правого сектора зразка Майдану-2 створюється сила Яроша - аби святе місце не виявилося порожнім і не було зайняте кимось іншим - непередбачуваним

05 лютого 2016, 14:29

Дмитро Ярош на "Лігє" дав просто феєричне інтерв'ю. Не можу втриматися, аби не процітувати окремі перли.

"Питання: …Ви досі вважаєте, що Україні потрібен референдум з формулюванням "Про недовіру влади", як ви говорили влітку?
-Відповідь: …утримати державність в таких складних умовах війни й економічної кризи стає все складніше. Тому додавати масла у вогонь таким складним референдумом я б не хотів."

No comment. Міняються часи, міняються думки...

"Я, та й бойові командири також, тоді переоцінили організаційні можливості Правого сектора щодо організації такого референдуму. Навіть в частині збору необхідних підписів за обмежений час для його проведення. На жаль, виявилося, що наші структури не готові до такої роботи."

Дивовижна оцінка політичним здібностям ПС часів Яроша. Організація не здатна навіть підписи зібрати...!!!!

І щодо політичного майбутнього.

"У першу чергу, дуже розраховуємо на малий і середній бізнес. Для обласних осередків цього буде достатньо. Буквально вчора я зустрівся з деякими банкірами, які також виявили бажання взяти участь в організації нового руху. Причому не тільки в якості джерел фінансування, але і як члени майбутньої команди, які здатні будуть створювати якісні законопроекти для банківської сфери, фіскальної політики і так далі."

Ну як же без банкірів?! Ну, звісно, виннятково аби писати закони!

"Коломойского я не видел уже, наверное, года полтора. Так что причислять меня к "людям Коломойского" - это миф"

Більшовицький командарм Дибенко з підвалу НКВД писав що не може бути американським шпигуном, бо "американської мови не знає". Ярош не може бути людиною Коломойського, бо не бачив Коломойського 1,5 років.

Загальне враження від намірів Яроша - його роблять брендом нової правої сили, що мусить прийти на заміну ВО "Свободі" і підібрати більшість правого електорату - ту частину, яка симпатизує Ярошу особисто, яка розчарувалася у ВОС, зрештою - всіх хто згоден піти за меншим злом, аби лише під червоно-чорним прапором. Очевидно, ВОС через власну жадібність і грандіозні здобутки Махницького та Швайки визнано проектом безперспективним і приреченим на тихе жевріння. Шкода. Подавав великі надії.

На заміну ВОС і ПС зразка Майдану-2 створюється сила Яроша - аби святе місце не виявилося порожнім і не було зайняте кимось іншим - непередбачуваним. Це - той випадок, коли в силі Яроша однаково зацікавлені і опозиція і влада.

Наостанок - цинічне. Що станеться з наявним ПС, з тим що чесно бився під ДАП, Широкіно, тощо? Станеться те саме, що сталося з Національної гвардією Французської революції, з гайдамаками Петлюри, тощо й тощо - їх утилізують. Здатних до командної роботи, честолюбних і амбітних підберуть  структури Яроша. Інші опиняться там же де члени СНУМу та УНСО зразка 91-го. У кращому випадку - НЕ в пляшці і НЕ на цвинтарі.

І не треба писати щось типу "ще одна казка гидко завершилася". Якщо дорослі, сексуально активні парубки та дівки замість Цвейга, Тарле, Гай-Нижника, Файзуліна та Ковальчука захоплюються казками - це їхня особиста інтимна проблема.

Джерело

Інші ТОП-блоги:

15 серпня 2017, 08:27
Дмитро Лиховій
Журюся
09 жовтня 2016, 17:03