Політ нормальний. Про індійський прорив української авіації, який чомусь не помітили

Новий контракт матиме однозначний позитив для України на майбутні десятиліття і дасть мільярдні доходи ДП «Антонов» та всій авіаційній галузі

11 квітня 2016, 00:25

Через гаранта, що ухиляється від сплати податків (порошенки були і ще будуть, ну їх до біса, це наче воші на тілі, вони шкодять, але жити можна ), ми неналежним чином звернули увагу на справжню подію. 
Україна та Індія в першому індійському інтегрованому аерокосмічному технопарці, міста Нагпур (штат Махараштра, в Центральна Індія) за 15 років спільно побудують 500 транспортних літаків на $5,3 млрд. Саме ця подія матиме однозначний позитив для України на майбутні десятиліття і дасть мільярдні доходи ДП «Антонов» та всій нашій авіаційній галузі.

Біля сотні Ан-32 вже тепер експлуатуються в Індії. 19 листопада 2015 на аеродромі київського ДП «Завод 410» ГК "Укроборонпром", було передано пілотам ВПС Індії останні 5 модернізованих Ан-32RE з останньої 8-оі партії, що підтвердило високу відповідальність України та відкрило можливість для наступних контрактів.

Зрозуміло, що рано чи пізно Індія вирішуватиме проблему свого основного середнього транспортного літака. З 2007-го року всі спроби зробити його з Хуйлостаном (проект MTA) зазнали невдачі через неспроможність Ільюшина забезпечити проект планером і двигуном. Нові літаки будувати- не пальці гнути.

Так, аби не наврочити, ми дуже обережно останнім часом обговорювали перспективи участі ДП «Антонов» у виставці озброєнь Defexpo India 2016 (28-31.03.2016) в Індії, аж поки не прийшла звістка про наміри Індії саме з нами (закривши проект Multi-role Transport Aircraft (MTA)  з Хуйлостаном) спільно створювати транспортний багатофункціональний літак оперативно-тактичного і стратегічного призначення з двома економічними турбовентиляторними двигунами для ВПС Індіїї. Йдеться про сотні літаків і неймовірний контракт індійської компанії Reliance Defence Ltd з ДП «Антонов».

Це буде новий літак, а не літак, що вже створено на «Антонові». До його ТТХ будуть інші узгоджені сторонами вимоги. Однак, літак створюватимуть саме на базі наявних українських технологій та за участі як фахівців Reliance Defence Ltd так і ДП «Антонов».

Представники «Укроборонпрому» та ДП «Антонов» вже провели переговори з мінистром оборони Індії та командуванням збройних сил, підписавши півтора десятки меморандумів про співпрацю, де зазначено, що контракти передбачатимуть, окрім проектування та будівництва літаків спеціального призначення і транспортного варіанта, розробку пасажирського літака до 80-ти місць (приблизно, як в Ан-148) в його базовій конфігурації, але із можливістю його розвитку у наступному.

Ще багато не узгоджено самими підписантами, та слід зазначити, що на запланованому літаку мова йде саме про турбовентиляторний двигун. Україна має власний легкий (1650 кг.) Д-27 , виробництва «Мотор Січ», розроблений у 1984 році ЗМКБ «Прогрес» ім. академіка Івченко (зі злітною потужністю 14000 к. с., крейсерською – 6750 к.с. та ресурсом 18000 годин), що встановлюється на діючому с складі ЗСУ Ан-70, який має їх 4. На такому вдалому двигуні можна розвиватися у будь- якому напрямку далі, маючи лінійку Ан-148, Ан-158 та Ан-178 і створювати літак, подібний до Ан-70.
За вимогами Індії літак має злітати в будь- яку погоду, вдень і вночі, з коротких, грунтових, гірських аеродромів, що є важливою вимогою для Індії і відповідає особливостям конструкцій всіх літаків ДП «Антонов». Таких середніх транспортних літаків з турбовентиляторними двигунами Індія має замовити біля 200 одиниць і ще 300 літаків для комерційних перевезень вантажів та людей всередині країни- що дозволить «підключити» до мережі аеропортів Індії ще 350 незадіяних до цього часу злітних смуг.
Попередні документи підписав голова правління Reliance Defence Аніл Амбані (власник Reliance Group) та перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковский.

Розвиток машинобудування, при розумному підході, грунтується на локомотивних галузях. І ми їх не втратили. Зокрема, в авіаційній галузі основою є перелічені 12 (!) основних двигунів (і їх модифікацій) п"яти типів, а також, основні типи літаків (транспортні- Ан−3Т, Ан−32, Ан−70, Ан−74Т, Ан-178, Aн−124−100 "Руслан", Ан−225 "Мрія", пасажирські- Ан−38, Ан−74ТК−300, Ан−74, Ан−140, Ан−148, Ан−158, Ан-168, спеціального призначення- Ан−3СХ, Ан−32П, Ан−74МП ), що Україна проектує та виробляє або здатна виробляти самостійно або в кооперації з індійцями, арабами, американцями чи з ЄС. 

Разом з тим, глобальний тендер в Індії на заміну російсько- індійського проекту Multi-role Transport Aircraft (MTA), здається, теж відміняється. У тендері хотіли брати участь американці, однак, обрано саме наш літак. Також, ДП "Антонов" на Defexpo в Индии запропонувало Індії та вчергове показало світу Ан-132, Ан-148, 158 и Ан-178. Потреба світового ринку у літаках, подібних до Ан-132 у прийдешні 20 років - 900 одиниць, а у літаках, подібних до Ан-178 – 1100. Про зацікавленість у них поки не повідомляється нічого.

Ще хотілося би звернути увагу на істотну обставину, яка може мати наслідки для Хуйлостану, але в його пресі про неї, звісно, ні гу-гу. Саме Reliance Defence Аніла Амбані у липні 2015-го спланувало спільне виробництво 197 гелікоптерів Ка-226Т в Індії (для заміни 'Chetak' та "Cheetah") за ліцензією. У проекті Reliance Group матиме 51% акцій в СП і 49% уряд РФіЇ. Місце виробництва- те саме- штат Махараштра на заводі в Нагпурі. Вартість проекту до $ 1 млрд. включає передачу технологій. На цьому контракті наполягало Хуйло (на зустрічі з прем’єр - міністром Індії Нарендра Моди) , коли відвідувало Індію у грудні 2014 року і показувало всім, що його ще десь приймають. Тепер головне. Україна виробляє на АТ «Мотор Січ» турбовальні двигуни Д-136, Д-136-2 для будь- якого застосування (!) вантажопідйомністю до 20 тон (включно з Мі-26, Мі-26Т), але й АІ-450М/М1 (для легких Мі-2М, МСБ-2), створений на базі газотурбінного двигуна АІ-450, розробленого запорізьким МКБ «Прогрес» ім. академіка Івченко для Ка-226. 

Як ви вважаєте, чи є випадковістю, що саме компанія Reliance Defence в Індії буде співпрацювати з Україною ?

 

Інші публікації автора:

Інші ТОП-блоги:

15 серпня 2017, 08:27
Дмитро Лиховій
Журюся
09 жовтня 2016, 17:03