Олена Нагорна

Олена Нагорна"Висновки"

Саботаж?

Хто і чому не хоче бачити Київський патріархат в Бердянську

11 грудня 2016, 22:32

Спершу до фактів.
Бердянськ - місто стратегічного значення. Берег, море, коротко - пильнувати треба ретельно.


Московський патріархат - священники там чесні, звісно є, але загалом структура - цілковито нам антагоністична.


Інформаційно-психологічні операції починаються задовго до бойових дій, і готують грунт для їх проведення у вигляді місцевого населення. Яке потім з хлібом-сіллю зустрічає окупанта.

Релігійні організації є потужною складовою цих інформаційно-психологічних операцій.


У Бердянську - жодної парафії УГКЦ, 1 - УПЦ Київського патріархіту і, увага... 10 побудованих храмів Української православної церкви Московського патріархату, плюс дві земельні ділянки, виділені під будівництво храмів Московського патріархату, плюс - передано у власність дві окремі будівлі. Загалом - 14 осередків ідеологічної активності противника.


Парафія УПЦ Київського патріархату перебуває в доволі складній ситуації - має дозвін на оренду ОДНОГО приміщення!! питання виділення земельної ділянки під будівництво храму відверто саботується вже не один рік.


Маю на руках усі документальні перепетії намагань настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП Бердянська отримати документи на земельну ділянку під нежитловою будівлею, яку рішенням сесії міськради у липні 2015 було виділено для розміщення "Християнського центру" при храмі Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП" (до речі, яке саме це приміщення видно на фото). З того часу посадові особи місцевих органів земельного управління (там і управління Держгеокадастру, і архітектури, і управління комунальної власності) проявляють дивну упередженість щодо церковної громади Київського патріархату, яка веде потужну духовно просвітительську патріотичну діяльність.

Церковна громада, виконуючи приписи рішення 61-ї сесії міськради про виділення будівлі, земельна ділянка під якою вияилася без кадастрового номеру, підготувала усі потрібні документи. Натомість управлінням Держгеокадастру у Берднському районі було видано рішення з відмовою у внесення відомостей до Державного земельного кадастру на підставі того, що відсутні "підстави для реєстрації земельної ділянки".

Члени громади разом зі священослужителями вважають, що мають законні підстави говорити про утиски православних Київського патріархату та відверте лобіювання інтересів УПЦ МП.


НА яку кнопочку натиснути, щоб у тих місцевих чиновників у голові прояснилося?

Інші ТОП-блоги:

15 серпня 2017, 08:27
Дмитро Лиховій
Журюся
09 жовтня 2016, 17:03