США готує нового нежданчика

короткий огляд ініціатив Конгреса

13 серпня 2017, 22:51

На тому, що 31 липня 2017 року Трамп підписав прийнятий в Конгресі США «Закон про протидію противникам Америки за допомогою санкцій», HR 3364 вже ніхто зупинятися не буде і проблеми Хуйла не закінчуються.

Готується ще пару підсрачників. У Конгресі скоро обговорять законопроект, яким фактично буде надано рекомендації Трампу розширювати НАТО за рахунок нових членів, продовжити надавати допомогу Україні у 2018 р., а що цікаво- розпочато процесс виходу США з Договору про ліквідацію ракет середнього та малого враження (РСМД) 1987 року.

Так, згідно Закона про авторизацію національної оборони на 2018 фінансовий рік, HR 2810, у розділі "D" - "Питання, що відносяться до Росії" (1231-1240) в сек. 1233 йдеться, що Путін замовив кампанію впливу в 2016 році, спрямовану на президентські вибори в США і у Франції в 2017 році, а Хуйлостан:

  • продовжує демонструвати свою злісну діяльність для розширення своєї сфери впливу та підрив міжнародних норм США,
  • загрожує стабільності у своїй сфері впливу, окупувала і намагалася анексувати Крим у України,
  • застосовує тактику гібридної війни, здійснила військову інтервенцію в цивільній війні в Сирії, іє геостратегічною загрозою номер один для Сполучених Штатів,
  • продовжує свою десятирічну програму модернізації звичайних військових сил із нарощуванням великої кількості професійних сил на кордонах Росії з Європою, відновлює військову присутність в арктиці,
  • здійснює інвестиції в ядерну триаду, сучасні системи озброєння, винищувачі та військово-морські кораблі.

У зв’язку з цим, Конгрес готує закон згідно якого хоче

  • розширити обмеження у військовій співпраці на 2018 рік (сек. 1231) і заборону на доступ до фондів Міністерства оборони США, пов'язаних із визнанням суверенітету Російської Федерації над Кримом (сек. 1232),
  • модифікувати та розширити допомогу в сфері безпеки України (сек.1234).
  • Так, планується, що військова допомога США Україні в 2018 фінансовому році становитиме $ 150 млн.

Там ще йдеться і про збільшення військової присутності (введення додаткової танкової дивізії в Европу), про швидке озброєння союзників по НАТО літаками F-35A, включення до Альянсу Македонії та прискорення виконання ПДЧ Грузією, тощо.

Нарешті всі пакощі, що замислило Хуйло тепер знайдуть адекватну відповідь, а у разі призупинення дії Договору про ліквідацію ракет середнього та малого враження (РСМД) 1987 року, кремляді буде нав'язана така гонка озброєнь, що взагалі залишить без штанів агресора.

Інші ТОП-блоги:

15 серпня 2017, 08:27
Дмитро Лиховій
Журюся
09 жовтня 2016, 17:03