Олена Нагорна

Олена Нагорна"Висновки"

Зараз не час відключати мозок

В такому форматі ми будемо жити довго

12 вересня 2017, 11:25

Прошу озирнутися і зафіксувати у свідомості те, що відбувається зараз. З усіма шоу одного-кількох політичних акторів, вибухами в центрі міста, дивними загоряннями в метро, закликами до бунтів і погрозами адцятим Майданом і різного рівня інтенсивності, але бойовими діями на Луганщині та Донеччині.

Можна говорити, що наразі ми максимально наближені до формату, в якому будемо жити тривалий проміжок часу. Навіть якщо взяти ідеальний варіант, що в якийсь момент ми отримаємо контроль над кордоном та матимемо можливість зачистити окуповані території, по суті своїй - ми маємо під боком агресивно налаштованого сусіда з потужним запасом зброї і необхідністю її використовувати. І з бурхливою фантазією і талановитимя політтехнологами, на яких ще вистачає ресурсу для роботи з українським соціумом.

Питання в тому, як ми будемо ставитися до цього. Мислеформа визначатиме і наше позиціонування в розвитку ситуації. Один варіант: ця війна не закінчиться ще довго, ми зжеремо один одного в зрадолюбних та зрадо.бних сварках і спробах підвязати армію і ветеранів в ці процеси. Інший варіант: ми маємо потужний стимул для розвитку суспільства і армії як її частини, незаперечний аргумент в розмові з державою та міжнародними структурами, і постійно діючий полігон для відпрацювання в умовах реального противника. Робимо висновки, коригуємо шлях - і рухаємося до мети мати комфортну для проживання Україну.
І, мабуть, зараз таки трішки не той час, щоб надовго відключати мозок..

Інші ТОП-блоги:

15 серпня 2017, 08:27
Дмитро Лиховій
Журюся
09 жовтня 2016, 17:03