Кабмін запевняє, що виконав свою програму на 1/4

"Висновки" в аналогічній рубриці подають повнішу інформацію
31 серпня 2015, 11:24

Кабінет міністрів запустив сайт, на якому аналізує виконання власної програми, у тому числі за конкретними міністерствами.

Навесні 2015 [Висновки] започаткували подібний моніторинг виконання програм уряду та президента у рубриці "Контроль обіцянок". У ній докладно перераховані пункти затвердженої парламентом програми Кабміну та передвиборчої програми президента.

Хоча розділ на сайті КМУ побудований за тією ж схемою, що й "Контроль обіцянок" у [Висновках], ми, у випадку оцінки "Виконується", подаємо також інформацію, яким чином це робиться. Звіт про зроблені кроки на виконання конкретних пунктів, на наше переконання, унеможливлює маніпуляцію з відсотками, а також дозволяє оцінити ступінь виконання.

Міністерства, які найменше і найбільше виконали свою програму, за оцінками Кабміну.

Для прикладу, уряд звітує, що пункт "Дерегуляція та розвиток підприємництва" виконано 30/6/2015. Це твердження викликає певні запитання - зокрема, які саме дії уряд вважає такими, що розв'язали задекларовану проблему.

Сподіваємося, сайт "Програма Кабінету міністрів України", який зараз працює в тестовому режимі, також надаватиме інформацію про конкретні дії уряду на виконання пунктів його програми.

"Висновки"

Про Що це значить

За подіями бачити процеси – головне призначення рубрики. Подія – це не лише «те, що сталося», а й «те, що станеться». Чому відбулася подія, кому вона вигідна, симптомом якого процесу є і що може відбутися слідом за нею, - такий короткий аналіз є важливою складовою нашої щоденної роботи.

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Люстратор

Екатеріне Згуладзе-Глуксманн Перший заступник міністра внутрішніх справ України

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Петра Порошенка Президента України

Запитання до:

Президента України Петра Порошенка

У чому полягає ключова проблема управління державою порівняно з управлінням Вашими активами, через яку доходи Державного бюджету за 2014 рік порівняно з 2013-м зросли лише на 3%, а Ваші особисті доходи, згідно з оприлюдненою декларацією, зросли на 600%?