Паризькі домовленості: що це значить

Топ-5 блогів за версією ВИСНОВКІВ
04 жовтня 2015, 23:35

Роман Шрайк:"Якщо вся ця парижська тяганина лише затягування часу - ок. Якщо ж реальний план, то, дякуємо, не треба"

Віталій Портников: "Путіна фактично відтягнули від війни. Тепер всі його дії на Донбасі - у політичному полі, а в політичному полі він не може не програти. Якби він сподівався на політичний виграш - не розпочинав би війну. Це і є перемога української дипломатії, якщо хтось ще цього не зрозумів"

Юрій Романенко: "Дискусія щодо референдуму про долю Донбасу в контектсі Паризьких домовленостей показала, що більшість досі не усвідомила всю складність нашого становища і вважає, що Україна є реальною державою і має реальний суверенітет. Однак, це омана, якщо не тупість, тому що ніякого суверенітету сьогодні Україна немає"

Олександр Михельсон: "Не буде ніякої перемоги, як і ніякої зради" Про логіку ура-патріотів

Олександр Сушко: "Нині акцент має бути перенесено із допущення/недопущення виборів в "ДНР/ЛНР" на вимогу створення передумов, без яких будь-які вибори будуть вважатися фікцією" Непопулярний погляд – з позицій політичного реалізму

 

Про Що це значить

За подіями бачити процеси – головне призначення рубрики. Подія – це не лише «те, що сталося», а й «те, що станеться». Чому відбулася подія, кому вона вигідна, симптомом якого процесу є і що може відбутися слідом за нею, - такий короткий аналіз є важливою складовою нашої щоденної роботи.

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Арсеній Яценюк:

Прийняття і виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Павла Клімкіна Міністра закордонних справ України

Запитання до:

Екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка

Чому Мін’юст не організує масове подання позовів до ЄСПЛ від українських громадян до Росії за збитки, завдані внаслідок подій на Донбасі та у Криму?