Топ-блоги тижня за версією ВИСНОВКІВ

Денис Казанський про вибори в "ДНР/ЛНР" як легалізацію етнічної чистки в Донбасі, Отар Довженко про ЗНО від простолюду, Роман Шрайк про те, як роспропаганда зіграла злий жарт з російськими фанатами в Молдові, Юрій Чорноморець про релігійний конфлікт у Львові, а також демотиватор від Дмитра Вовнянко для апологетів зради
11 жовтня 2015, 18:00

Денис Казанський:

"Так звані вибори в "ДНР" і "ЛНР" перенесли на квітень, але вже зараз приблизно зрозуміло, хто може в них брати участь і який буде результат. Хто б не переміг, для України це не матиме жодного значення. Жодної української партії там, звичайно, немає і не буде. На окупованій території відбулася етнічна чистка, оскільки там не залишилось українських політиків, активістів, журналістів. Їх або вигнали, або ж убили"

Читати все 

Отар Довженко: 

"Я випадково підслуховую.

– Мала в випускному класі… Скоро будемо до зенео готуватися.
– Та я чув, що вже арештували того замміністра, який оте зенео робив. Може, тепер відмінять.
– Відмінили б уже скоріше. Нехай діти ідуть на екзамени. Я б тоді знала, кому скільки занести, і дитина б моя поступила. А то ті самі десять тисяч підуть на репетитора, а все рівно нема гарантії, що рейтинг буде нормальний"

Читати все

Роман Шрайк:

"Пропаганда шкодить вашому здоров'ю. Кумедна історія про російських фанатів у Молдові"

Читати більше

Юрій Чорноморець: 

"Із присутністю церкви у школі буває пересолюють. Те що християнство у школі треба культурно подавати, а не перетворювати школу на другий храм - це написано у будь-якій методичці "Основ християнської культури", Особливо якщо це видання УГКЦ"

Читати продовження

Дмитро Вовнянко: 

"Чому в той час коли весь тил волав "армію вдягають тільки волонтери", я їду на ротацію і бачу ЗСУшників у новій тоді формі (гелетейці) і прикордонників у "новій цифрі?"

Читати все

Про Що це значить

За подіями бачити процеси – головне призначення рубрики. Подія – це не лише «те, що сталося», а й «те, що станеться». Чому відбулася подія, кому вона вигідна, симптомом якого процесу є і що може відбутися слідом за нею, - такий короткий аналіз є важливою складовою нашої щоденної роботи.

Енергетична незалежність: кому і що було вигідно

Підписання українським Мінпаливенерго угод із Росією на постачання газу та вугілля справляє враження дежавю. І не так сам факт закупівлі, як його аргументація: "вигідна ціна"

Детектор

Контроль обіцянок

Петро Порошенко:

Слід створити дієві механізми громадського, правового і політичного контролю за діями влади

Люстратор

Айварас Абромавичус Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі

Фізіогноміка

Фізіогномічний аналіз Романа Насірова Голови Державної фіскальної служби України

Запитання до:

Екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка

Чому Мін’юст не організує масове подання позовів до ЄСПЛ від українських громадян до Росії за збитки, завдані внаслідок подій на Донбасі та у Криму?